Startujemy z nową stroną www!
ee16489c7f1e4c7c5fc61334018737ce84746b1b.jpg

Ogród Start® rozkwita nie tylko na wiosnę. Już zaczyna się mienić wszystkimi barwami jesieni w nowej odsłonie wizualnej.

 

Zapraszamy do wirtualnego spaceru po naszym ogrodowym siedlisku, gdzie można znaleźć nawozy dla profesjonalistów, jaki i hobbystów. Wielu z Państwa z pewnością na dłużej zagości na naszym blogu/poradniku, który żyje w ogrodowym rytmie, odsłaniając przed nami tajniki pielęgnacji, zabiegów profilaktycznych, jak i interwencyjnych. Pokazuje także, jak prosta jest droga od cebulki, nasiona czy kłącza do bujnej roślinności, która ukazuje wszystkie swoje wdzięki dzięki produktom marki Ogród Start®.

 

Specjalnie dla Państwa udostępniamy możliwość doboru nawozu zarówno po grupie nawozowej, jak i po roślinach, którym chcemy dostarczyć dawkę witalności.

 

Do pobrania za pośrednictwem strony jest katalog produktowy, a także formularz zamówień. Bezpośredni kontakt z naszymi przedstawicielami i informacje o firmie znajdują się natomiast w intuicyjnym menu głównym.

 

Zapraszamy do cyklicznych odwiedzin i korzystania z porad. Życzymy trafionych zakupów nawozowych i urokliwych ogrodów, których zdjęciami możecie się Państwo dzielić na naszym fanpage’u: https://www.facebook.com/ogrodstart/.